Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Hydrofilný olej Neutrálny 1000 ml

Hydrofilný olej Neutrálny 1000 ml

umývací olej bez éterických olejov, vhodný na odličovanie a šetrnému umývanie pokožky

33.48 €

Výrobca: Nobilis Tilia

ID: N0900L


skladom 2 kusy


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Hydrofilný olej Neutrálny 200 ml

skladom 5+ kusov

11.03
Hydrofilný olej Neutrálny 500 ml

skladom 5+ kusov

20.92


 
33.48

Popis:

Hydrofilný olej neutrálny je dnes neodmysliteľnou súčasťou kozmetického ošetrenia a má všestranné použitie v každodennej domácej starostlivosti o pleť ako umývací, čistiaci a zároveň ochranný prostriedok pre všetky typy pleti. Používa sa na umývanie tváre, dekoltu či celého tela miesto mydiel, gélov alebo pleťových mliek. Hydrofilný olej neutrálny je tiež vhodným prostriedkom na odličovanie či ľahké kozmetické masáži. Komplex bioaktívnych látok obsiahnutý v hydrofilnom oleji je vstrebaný pokožkou a pôsobí na jej regeneráciu. Môžeme do neho pridávať éterické oleje podľa vône či účinku. Návod na použitie hydrofilného oleja nájdete tu. & lt; BR & gt; < / P>

Zákal alebo usadenina nie je na závadu výrobku. < P>

Použitie:

Nanášajte na vlhkú pleť. Zmiešaním s vodou sa vytvorí riedka emulzia, ktorá zmýva nečistoty rozpustné vo vode i v olejoch. Emulziu jemnými krúživými pohybmi rozotrite po pokožke. Jej nadbytok potom umyte alebo zotrite tampónom navlhčeným pleťovou či kvetovú vodou. Pridajte 3 - 6 kvapiek éterického oleja do 30 ml hydrofilného oleja neutrálneho. Zloženie:

Glycine Soja Oil (sójový olej v bio kvalite), Sorbitan Oleate (prírodný emulgátor), Polysorbate 80 (polyoxyetylén derivát sorbitanu, solubilizér), Caprylic / Capric Triglyceride (triglycerid kyseliny kaprylovej a kaprinovej), Retinyl palmitate (stabilizovaný vitamín a, antioxidant), Tocopheryl Acetate (stabilizovaný vitamín E, antioxidant).