Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Éterický olej Upokojenie 2 ml tester

Éterický olej Upokojenie 2 ml tester

upokojujúce a relaxačné, stabilizuje emócie a napomáha pokojnému spánku

2.66 €

Výrobca: Nobilis Tilia

ID: E2008AV


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Éterický olej Uvoľnenie 2 ml tester

skladom 5+ kusov

2.62


 
2.66

Popis:

Éterické oleje v tejto kompozícii pomáhajú uvoľňovať pri strese a nervovom napätí a uľavujú pri psychosomatických problémoch nervového pôvodu. Majú schopnosť stabilizovať a upokojovať rozbúrené emócie a znovu nadobudnúť duševnej a emocionálne rovnováhy. Navodzujú pocit pokoja a vyrovnanosti, napomáhajú pokojnému spánku. Použitie:

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéru či inhalačnej tyčinky. Možno použiť tiež k priamej inhalácii. Podrobné informácie o možnostiach použitia éterických olejov nájdete v brožúre Éterické oleje . Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi. Zloženie:

Lavandula Angustifolia Oil (éterický olej z levandule lekárskej), Cinnamomum Camphora Linalooliferum Wood Oil (éterický olej linaloové drevo) , Cananga odorata Oil (éterický olej z ylang-ylang), Origanum Majorana Oil (éterický olej z majoránky záhradné), Linalool *, Benzyl Benzoate *, Limonene *, Geraniol *, Isoeugenol *, Eugenol *. * Z prírodných éterických olejov Biochemická špecifikácia:

Nepoužívať pri nízkom krvnom tlaku.