Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Éterický olej Vlčihorská 2 ml tester

Éterický olej Vlčihorská 2 ml tester

posilňuje, podporuje zdravie a dobrú náladu, uľavuje pri strese a harmonizuje zažívanie

3.23 €

Výrobca: Nobilis Tilia

ID: E1084AV


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Éterický olej Litsea 2 ml tester

skladom 5+ kusov

2.09


 
3.23

Popis:

Milujeme Vlčie Horu, malú dedinku pod rovnomenným kopcom, ktorá je našim domovom, uprostred lúk a lesov, neďaleko tajomných krás Českého Švajčiarska. Predstavte si, ako sa v okolitých lúkach každým letom rozvonia materina dúška, ľubovník, rebríček a ruman, z neďalekého lesa potom cítite balzamovú vôňu smrekov, borovíc a smrekovcov. Z našej Vlčihorské záhrady sa v čerstvom vánku mieša vôňa rozmanitých bylín s rozkvitnutými lipami, bazy a divokými šípkovými ružami pozdĺž ciest, zatiaľ čo silnejší vietor prináša vône skalných roklín z vnútra neďalekého národného parku. Všetko dohromady tvorí jedinečnú vôňu, ktorú inde nenájdete. Vyvoláva v nás pozitívny závislosť k miestu a pocity šťastia, ktoré človek zažíva uprostred prírody, v prepojení s ľuďmi, ktoré má rád. Chceme sa s vami o vlčihorskou náladu podeliť. Prijmite vôňu ako pozdrav či spomienku na Vlčí Horu, ktorá vás bude posilňovať a podporovať, nech ste kdekoľvek. Nadýchnite sa zdravia a radosti z bytia na Zemi. S láskou pre vás ... Použitie:

Pridajte 3-5 kvapiek do vody v aromalampe alebo požadovaný počet kvapiek do difuzéru či inhalačnej tyčinky. Možno použiť tiež k priamej inhalácii. Podrobné informácie o možnostiach použitia éterických olejov nájdete v brožúre Éterické oleje . Nepoužívajte neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi. Zloženie:

Abies Alba Cone Oil (éterický olej zo šišiek striebornej jedle), Salvia Officinalis Oil (éterický olej z šalvie lekárskej ), Foeniculum vulgare Oil (éterický olej z fenikla obyčajného), Origanum Majorana Oil (éterický olej z majoránky záhradné), Larix decidua Leaf Cell Extract (éterický olej z smrekovca opadavého), Melissa Officinalis Leaf Oil (éterický olej z medovky lekárskej), Limonene *, Linalool *, Citral *, Geraniol *, Citronellol *. * -Z prírodných éterických olejov.