Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Ženšen pravý červený 6-ročný nálevové sáčky BIO 20 x 1 g

Ženšen pravý červený 6-ročný nálevové sáčky BIO 20 x 1 g

Ženšen pravý porciovaný v nálevových vrecúškach, ktoré vám uľahčia prípravu vášho obľúbeného čaju. Ženšen pravý 6-ročný BIO bol vypestovaný v čistej horskej pôde na farmách pohorie Čchang-Paj, kde nie je vystavený žiadnym znečisťujúcim látkam ani chemikáliám a je päsť ...

9.51 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1868


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
9.51

Ženšen pravý porciovaný v nálevových vrecúškach, ktoré vám uľahčia prípravu vášho obľúbeného čaju.

Ženšen pravý 6-ročný BIO bol vypestovaný v čistej horskej pôde na farmách pohorie Čchang-Paj, kde nie je vystavený žiadnym znečisťujúcim látkam ani chemikáliám a je pestovaný organickými metódami v súlade s prírodou.

Ženšen pravý podporuje prirodzenú obranyschopnosť a výdrž organizmu , reguluje únavu a odbúrava stres. Má vplyv na vitalitu , vytrvalosť , koncentrácii , energiu , celkovo osviežuje telo a zmierňuje únavu .
Prispieva k normálnemu fungovaniu krvného obehu, stabilizuje hladinu cukru v krvi, pôsobí ako antioxidant.

Je prospešný pre kognitívne a duševnú výkonnosť pri pocite vyčerpanosti a slabosti, povzbudzuje fyzický výkon a pamäť . Svoju červenú farbu získava tradičným spracovaním v horúcej pare. Tento náročný proces zlepšuje dostupnosť aktívnych látok pre ľudský organizmus.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody. Prikryte pokrievkou a nechajte lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Užívame 2 × denne.

Zloženie: 100% Panax ginseng rubra BIO

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 20 g (20 × 1 g)

Doplnok stravy