Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zelená káva - CGA nálevové sáčky 20 x 5 g

Zelená káva - CGA nálevové sáčky 20 x 5 g

Coffea arabica patrí medzi najstaršie a najznámejšie rastliny na svete. Z pražených zŕn tejto rastliny sa pripravuje jeden z najpopulárnejších nápojov - káva. Stále väčšiu popularitu si však získavajú aj nepražené zrná tejto rastliny, tzv. Zelená káva. Sláva si ...

4.52 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1904


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
4.52

Coffea arabica patrí medzi najstaršie a najznámejšie rastliny na svete. Z pražených zŕn tejto rastliny sa pripravuje jeden z najpopulárnejších nápojov - káva. Stále väčšiu popularitu si však získavajú aj nepražené zrná tejto rastliny, tzv. zelená káva .

Dosiahnutá česť si získala vďaka obsahu rastlinných fenolov, konkrétne kyselín chlorogenových - CGA . Spracovanie zelenej kávy prebieha za nízkych teplôt, a preto je v našom výrobku zachované maximum týchto kyselín a ostatných telu prospešných látok.

Zelená káva CGA je spracovaná z výberovej 100% čistej arabiky Brasil Santos, jednej z najznámejších odrôd káv na svete.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody. Prikryte pokrievkou a nechajte lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Užívame 2 × denne.

Zloženie: 100% Coffea arabica

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Obsahuje kofeín prírodného pôvodu.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 100 g (20 × 5 g)

Doplnok stravy