Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Štetka lesná nálevové sáčky 20 x 2 g

Štetka lesná nálevové sáčky 20 x 2 g

Štetka lesná porciovaná v nálevových vrecúškach, ktoré vám uľahčia prípravu vášho obľúbeného čaju. Štetka lesná je statná dvojročná rastlina dorastajúca do výšky až 2 m. Nachádzame ju pozdĺž ciest, na pastvinách, rumoviskách, priekopách, zbúranísk či na okrajoch les ...

6.16 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1869


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
6.16

Štetka lesná porciovaná v nálevových vrecúškach, ktoré vám uľahčia prípravu vášho obľúbeného čaju.

Štetka lesná je statná dvojročná rastlina dorastajúca do výšky až 2 m. Nachádzame ju pozdĺž ciest, na pastvinách, rumoviskách, priekopách, zbúranísk či na okrajoch lesov a křovišť. Vyskytuje sa takmer po celej Európe, ale aj v Predkaukazsko, Malej Ázii a Iránu. Využiteľnú časťou je koreň, ktorý sa zbiera na jeseň. Kvetenstvo je fialové, niekedy až biele, kužeľovité, pichľavé a až 10 cm vysoké.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody. Prikryte pokrievkou a nechajte lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Užívame 2 × denne.

Zloženie: 100% Dipsacus fullonum

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 40 g (20 × 2 g)

Doplnok stravy