Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Rozchodnica ružová - Rhodiola nálevové sáčky 20 x 1.5 g

Rozchodnica ružová - Rhodiola nálevové sáčky 20 x 1.5 g

Rozchodnica ružová je jednoročná dorastajúca výšky až 35 cm. Prospieva vo výškach nad 2 000 m n. M., Vyskytuje sa od Ďalekého východu cez Turecko, Alpy až po Českú republiku. U nás je rastlinou vzácnou, teda chránenú. Rozchodnica je známa ako adaptogén ...

6.32 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1829


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 6 ľudí


 
6.32

Rozchodnica ružová je jednoročná dorastajúca výšky až 35 cm. Prospieva vo výškach nad 2 000 m n. M., Vyskytuje sa od Ďalekého východu cez Turecko, Alpy až po Českú republiku. U nás je rastlinou vzácnou, teda chránenú. Rozchodnica je známa ako adaptogén a antioxidant . Priaznivo pôsobí na nervový systém, znižuje pocity únavy a stresu . Podporuje kognitívne a duševnú výkonnosť . Užívanie sa odporúča seniorom, študentom, osobám s psychicky náročným povolaním vyžadujúcim schopnosť koncentrovať sa, porozumieť problému a rýchlo sa rozhodovať. Má priaznivé účinky na krvný obeh a prispieva k dobrému okysličovanie. Doporučovaná je pre podporu normálneho trávenia .

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody. Prikryte pokrievkou a nechajte lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Užívame 2 × denne.

Zloženie: 100% Rhodiola rosea

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 30 g (20 × 1,5 g)

Doplnok stravy