Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Stavikrv nálevové sáčky 20 x 2.5 g

Stavikrv nálevové sáčky 20 x 2.5 g

Stavikrv porciované v nálevových vrecúškach, ktoré vám uľahčia prípravu vášho obľúbeného čaju. Stavikrv je jednoročná popínavá rastlina dorastajúca do dĺžky až 10 m. Červenohnedé korene sú drevnaté, byľ purpurovej farby hladkoplodá, v hornej časti r ...

5.66 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1870


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
5.66

Stavikrv porciované v nálevových vrecúškach, ktoré vám uľahčia prípravu vášho obľúbeného čaju.

Stavikrv je jednoročná popínavá rastlina dorastajúca do dĺžky až 10 m. Červenohnedé korene sú drevnaté, byľ purpurovej farby lysé, v hornej časti rozvetvená.

Stavikrv či He Shou Wu je veľmi cenená bylina tradičnej čínskej medicíny. Využíva sa pred a po športovej aktivite. Je vhodné predovšetkým pre mužov. Má priaznivé účinky na kardiovaskulárny systém, pomáha udržiavať správnu hladinu cholesterolu.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody. Prikryte pokrievkou a nechajte lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Užívame 2 × denne.

Zloženie: 100% Polygonum multiflorum

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 50 g (20 × 2,5 g)

Doplnok stravy