Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Pchu-er vyzretý nálevové sáčky 20 x 1.5 g

Pchu-er vyzretý nálevové sáčky 20 x 1.5 g

Pchu-er alebo Pu Erh je označenie pre čaju pestované v čínskej provincii v Jün-nan (Yunnan). Pchu-ery sú vyrábané z listov širokolistých čajových stromov, ktoré počas spracovania prechádza dodatočnú fermentáciou. Vďaka tejto technológii spracovania získava Pchu-e ...

3.47 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 4 kusy


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
3.47

Pchu-er alebo Pu Erh je označenie pre čaju pestované v čínskej provincii v Jün-nan (Yunnan). Pchu-ery sú vyrábané z listov širokolistých čajových stromov, ktoré počas spracovania prechádza dodatočnú fermentáciou. Vďaka tejto technológii spracovania získava Pchu-er charakteristickú zemitú chuť , ktorá je sprevádzaná ľahkou horkosťou a trpkosť. Jeho "zemitosť" je dôvodom, prečo si ho niektorí z nás zamilujú od prvej šálky alebo si na neho naopak musíme zvykať.

Nálev Pchu-eru je tmavočervenej až čiernej farby. Na rozdiel od ostatných čajov starobou zreje a stáva sa kvalitnejšie. Vyzreté čaju poskytujú nálev jemnejšie a guľatejší chuti s nádychom medového arómou. Salvia Paradise® vám prináša Pchu-er vyzretý, ktorého vek je vyšší ako tri roky.

Čajovník čínsky pôsobí priaznivo na duševné a fyzické schopnosti. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a kognitívne funkcie. Napomáha pri kontrole telesnej hmotnosti, má priaznivé účinky na metabolizmus lipidov a normálnu hladinu glukózy v krvi. Prispieva k osvieženie tela a zníženie pocitu únavy.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody a lúhujte po dobu 3-5 min. (Podľa požadovanej chuti). Užívame 2 × denne.

Zloženie: 100% Pchu-er vyzretý

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 30 g (20 × 1,5 g)

Čaj pravý čierny