Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Púpava lekárska nálevové sáčky 20 x 3 g

Púpava lekárska nálevové sáčky 20 x 3 g

Púpava čiže púpava lekárska je prehistoricky stará a veľmi známa rastlina, ktorá je hojne rozšírená po celom územnej Českej republiky. Vo fytoterapii je využiteľnou časťou koreň. Púpava pôsobí ako prebiotikum, ktorého hlavnou funkciou je stimulácia a ...

2.70 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1827


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
2.70

Púpava čiže púpava lekárska je prehistoricky stará a veľmi známa rastlina, ktorá je hojne rozšírená po celom územnej Českej republiky. Vo fytoterapii je využiteľnou časťou koreň. Púpava pôsobí ako prebiotikum , ktorého hlavnou funkciou je stimulácia a podpora trávenia . Prispieva ku správnej činnosti žalúdka a pečene . Podporuje normálnu funkciu močovej sústavy . Patrí medzi antioxidanty. Má priaznivé účinky na metabolizmus sacharidov.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody. Prikryte pokrievkou a nechajte lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Užívame 2 × denne.

Zloženie: 100% Taraxacum officinale

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 60 g (20 × 3 g)

Doplnok stravy