Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Pestrec mariánsky nálevové sáčky 20 x 3 g 1 ks

Pestrec mariánsky nálevové sáčky 20 x 3 g 1 ks

Pestrec mariánsky porciovaný v nálevových vrecúškach, ktoré vám uľahčia prípravu vášho obľúbeného čaju. Pestrec mariánsky je jednoročná alebo dvojročná bylina dorastajúca do výšky až 1,5 m. Je radený medzi astrovité (čeľaď Asteraceae), kam patrí aj nap ...

2.49 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Pestrec mariánsky nálevové sáčky 20 x 3 g 10 ks

skladom 5+ kusov

20.02


 
2.49

Pestrec mariánsky porciovaný v nálevových vrecúškach, ktoré vám uľahčia prípravu vášho obľúbeného čaju.

Pestrec mariánsky je jednoročná alebo dvojročná bylina dorastajúca do výšky až 1,5 m. Je radený medzi astrovité (čeľaď Asteraceae), kam patrí aj napr. slnečnice. Pôvodom je zo suchých oblastí Stredomoria a juhovýchodnej Ázie. Vzhľadom pripomína bodliak, odkiaľ zrejme pochádza zastaraný názov mariánsky bodliak. Kvitne koncom júna a jeho purpurovo červené kvety pripomínajú bodliak. Pre fytoterapeutickej účely sa zbierajú plody.

Ostropestrec regeneruje pečeňový parenchým , má vplyv na hladinu cukru v krvi . Patrí do skupiny antioxidantov , podporuje prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu . Prispieva k udržaniu normálneho zdravie srdca, pečene a tráviaceho systému.

Jeho užívania sa odporúča pri očistných kúrach .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vody o teplote 80 ° C a nechajte 15 min. vylúhovať pod pokrievkou. Užívame 2-3 × denne.

Zloženie: 100% Silybum marianum

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 60 g (20 × 3 g)

Doplnok stravy