Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Orech čierny nálevové sáčky 20 x 1.5 g

Orech čierny nálevové sáčky 20 x 1.5 g

Orech čierny je statný strom dorastajúci výšky 40 m a šírky až 25 m. Domovinou mu je Severná Amerika - východná časť USA, odkiaľ bol v 17. storočí dovezený do Európy. Jedná sa o jednodomá strom s guľovitými plodmi, ktoré obsahujú jedlá jádra.Sběrnou časťou je ...

3.63 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1920


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
3.63

Orech čierny je statný strom dorastajúci výšky 40 m a šírky až 25 m. Domovinou mu je Severná Amerika - východná časť USA, odkiaľ bol v 17. storočí dovezený do Európy. Jedná sa o jednodomá strom s guľovitými plodmi, ktoré obsahujú jedlá jadra.
Zbernú časťou je oplodia orecha, ktoré sa užíva vnútorne formou odvaru či náleve. Orech možno využiť i zvonka k oplachom.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody. Prikryte pokrievkou a nechajte lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Užívame 2 × denne.

Zloženie: 100% Juglans nigra

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 30 g (20 × 1,5 g)

Doplnok stravy