Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Muňa Muňa nálevové sáčky 20 x 1.5 g

Muňa Muňa nálevové sáčky 20 x 1.5 g

Muňa Muňa je bylina dorastajúca do výšky až 2 m. Štruktúrou a rozvetvením pripomína skôr ker. Domovinou Muňa Muňa je Južná Amerika, oblasť od severného pomedzí Ekvádoru a Venezuely cez Bolívii až na juh do strednej Argentíny. Je považovaná za hodnotnú bylinu t ...

3.87 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
3.87

Muňa Muňa je bylina dorastajúca do výšky až 2 m. Štruktúrou a rozvetvením pripomína skôr ker. Domovinou Muňa Muňa je Južná Amerika, oblasť od severného pomedzí Ekvádoru a Venezuely cez Bolívii až na juh do strednej Argentíny. Je považovaná za hodnotnú bylinu tradičnej peruánskej medicíny. Muňa Muňa je známa svojou mentolovú chuťou a príjemnou arómou.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody. Prikryte pokrievkou a nechajte lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Užívame 2 × denne.

Zloženie: 100% Minthostachys setosa

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 30 g (20 × 1,5 g)

Doplnok stravy