Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Maté zelené - Rancho nálevové sáčky 20 x 2 g

Maté zelené - Rancho nálevové sáčky 20 x 2 g

Maté čiže Yerba maté je vždyzelený strom, ktorý v prírode dorastá do výšky až 20 m. Zo sušených lístkov tohto stromu sa pripravuje tradičný juhoamerický nápoj Yerba maté, ktorý patrí medzi prírodné stimulanty.V posledných rokoch si získava stále ...

2.54 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
2.54

Maté čiže Yerba maté je vždyzelený strom, ktorý v prírode dorastá do výšky až 20 m. Zo sušených lístkov tohto stromu sa pripravuje tradičný juhoamerický nápoj Yerba maté, ktorý patrí medzi prírodné stimulanty.
V posledných rokoch si získava stále väčšiu obľubu ako zdravá náhrada kávy . Rovnako ako káva obsahuje kofeín, ale naviac ešte mnoho ďalších telu prospešných látok.

Popíjanie maté osviežuje telo , napomáha potlačeniu duševnej a telesnej únavy . Využíva sa pri kontrole telesnej hmotnosti , má priaznivé účinky na metabolizmus tukov . Podporuje vylučovanie vody z tela . Zelená forma maté má zelenohnedú farbu a príjemne sviežu vôňu. Chuť je silná, ľahko zvieravá a dlhotrvajúca.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus . Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody. Prikryte pokrievkou a nechajte lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Užívame 2 × denne.

Zloženie: 100% Ilex paraguariensis

Krajina pôvodu: Paraguay

Upozornenie: Obsahuje kofeín prírodného pôvodu.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C. Hmotnosť: 40 g (20 × 2 g)
Bylinný čaj