Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Kapucínka väčšia nálevové sáčky 20 x 3 g 1 ks

Kapucínka väčšia nálevové sáčky 20 x 3 g 1 ks

Kapucínka väčšia porciovaná v nálevových vrecúškach, ktoré vám uľahčia prípravu vášho obľúbeného čaju. Kapucínka väčšia je rastlina pochádzajúca z Južnej Ameriky, ktorá bola dovezená pôvodne ako okrasná kvetina. Je pre ňu charakteristická plazivá pol ...

4.14 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1797


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Kapucínka väčšia nálevové sáčky 20 x 3 g 10 ks

skladom 5+ kusov

31.46


 
4.14

Kapucínka väčšia porciovaná v nálevových vrecúškach, ktoré vám uľahčia prípravu vášho obľúbeného čaju.

Kapucínka väčšia je rastlina pochádzajúca z Južnej Ameriky, ktorá bola dovezená pôvodne ako okrasná kvetina. Je pre ňu charakteristická plazivá poliehavá lodyha , ktorá dosahuje dĺžky až 3 metrov . Kvetenstvo je päťpočetné, atraktívne oranžovej farby. Tradične ju využívali juhoamerickí indiáni, dnes je známa aj v ostatných častiach sveta.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml práve vriacej vody a nechajte 15 min. vylúhovať pod pokrievkou. Užívame 3 × denne pravidelne vždy po 8 hodinách.

Zloženie: 100% Tropaeolum majus

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 60 g (20 × 3 g)

Doplnok stravy