Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Leskokôrka lesklá - reishi nálevové sáčky 20 x 2 g

Leskokôrka lesklá - reishi nálevové sáčky 20 x 2 g

Leskokôrka lesklá je huba dorastajúca veľkosti až 30 cm. Plodnice jednoročné huby je výrazne lesklá, korkovitá, plochá, tvarom pripomína vejár či tvar obličky. Vyrastá na kmeňoch alebo pňoch listnatých stromov. Leskokôrka je v tradičnej čínskej medicíne ...

7.22 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1890


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
7.22

Lesklokôrovka obyčajná je huba dorastajúca veľkosti až 30 cm. Plodnice jednoročné huby je výrazne lesklá, korkovitá, plochá, tvarom pripomína vejár či tvar obličky. Vyrastá na kmeňoch alebo pňoch listnatých stromov. Leskokôrka je v tradičnej čínskej medicíne veľmi obľúbenou hubou, v skorších dobách bolo jej užívanie len výsadou cisárov, ktorým slúžila ako elixír mladosti.

Je vhodná pre podporu prirodzenej obranyschopnosti - imunitného systému, má vplyv na hladinu cholesterolu v krvi a je prospešná pre obehový systém.


Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody. Prikryte pokrievkou a nechajte lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Pre zvýšenie účinku je možné krátko povariť. Užívame 2 × denne.

Zloženie: 100% Ganoderma lucidum

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 40 g (20 × 2 g)

Doplnok stravy