Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Kozinec blanitý nálevové sáčky 20 x 2 g

Kozinec blanitý nálevové sáčky 20 x 2 g

Kozinec blanitý vo forme nálevových vreciek, pre uľahčenie prípravy bylinného čaju. Kozinec je viacročná bylina z čeľade bôbovitých. Patrí medzi tradičné čínske byliny. Predmetom zberu je mohutný mrkvovitom koreň dosahujúce dĺžku až 150 cm. Kozinec podporuje ...

4.33 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1841


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
4.33

Kozinec blanitý vo forme nálevových vreciek, pre uľahčenie prípravy bylinného čaju.

Kozinec je viacročná bylina z čeľade bôbovitých. Patrí medzi tradičné čínske byliny. Predmetom zberu je mohutný mrkvovitom koreň dosahujúce dĺžku až 150 cm.

Kozinec podporuje imunitný systém a prirodzenú odolnosť organizmu. Je významným adaptogénom a antioxidantom . Prispieva k dobrému stavu kardiovaskulárneho systému a cievnej sústavy . Priaznivo pôsobí na cirkuláciu krvi a udržanie normálneho krvného tlaku.

Podporuje normálnu činnosť obličiek a močového mechúra, podieľa sa na vylučovanie látok z tela. Pomáha udržať normálnu hladinu cukru v krvi a pohyblivosť kĺbov . Kozinec blanitý podporuje menštruačné a menopauzálne komfort . Pozitívne pôsobí na pohyblivosť spermií . Je odporúčaný párom snažiacim sa o počatie.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody. Prikryte pokrievkou a nechajte lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Pre zvýšenie účinku je možné krátko povariť. Užívame 2-3 × denne.

Zloženie: 100% Astragalus membranaceus

Upozornenie: Doplnok stravy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 40 g (20 × 2 g)