Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Pro muže
Kotvičník zemný - Tribulus nálevové sáčky 20 x 2 g 1 ks

Kotvičník zemný - Tribulus nálevové sáčky 20 x 2 g 1 ks

Vňať kotvičníka zemného porciovaná v nálevových vrecúškach, ktoré vám uľahčia prípravu vášho obľúbeného čaju. Kotvičník zemný je jednoročná bylina pôvodom z Číny a Indie. Kvôli svojim blahodárnym účinkom je v súčasnosti jednou z najobľúbenejších bylín u nás ...

3.01 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1792


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Kotvičník zemný - Tribulus nálevové sáčky 20 x 2 g 10 ks

skladom 5+ kusov

23.70


 
3.01

Vňať kotvičníku zemného porciovaná v nálevových vrecúškach, ktoré vám uľahčia prípravu vášho obľúbeného čaju.

Kotvičník zemný je jednoročná bylina pôvodom z Číny a Indie. Kvôli svojim blahodárnym účinkom je v súčasnosti jednou z najobľúbenejších bylín u nás.

Kotvičník Salvia Paradise® je veľmi kvalitný. Vňať obsahuje aj semená, ktoré majú najvyšší obsah saponínov z celej rastliny. U nepoctivých dodávateľov sú semená vyberané a predávaná zvlášť. Táto skutočnosť môže veľmi znížiť účinnosť byliny.

Použitie: Kotvičník BIO je obľúbenou bylinou najmä mužov. Priaznivo pôsobí na funkcie reprodukčných a močových orgánov, pričom účinky pocítia najmä muži vo veku nad 40 rokov.

Kotvičník podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu - imunitný systém. Prispieva k udržaniu normálneho zdravie nervového, kardiovaskulárneho a dýchacieho systému.

Pôsobí na zrážanlivosť krvi a jej prečistenie . Uvoľňuje svalové napätie , má vplyv na hormonálnu aktivitu a energiu tela . Kotvičník zemný podporuje prirodzené zdravie pleti a ústnej dutiny - najmä ďasien.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml práve vriacej vody a nechajte 15 min. vylúhovať pod pokrievkou. Užívame 1 × denne.

Zloženie: 100% Tribulus terrestris

Krajina pôvodu: Bulharsko
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 40 g (20 × 2 g)

FAQ:

Odkiaľ Salvia Paradise® dováža kotvičník zemný vňať?

Najkvalitnejšia vňať kotvičníka je pôvodom z Bulharska a cena tohto kotvičníka je výrazne lepšia oproti pestovateľom v Čechách. Je to spôsobené tým, že vypestovať kotvičník v našich podmienkach je mnohonásobne náročnejší. Kvalita však nie je lepšie, je to skôr naopak. Bulharský kotvičník je synonymom pre kvalitu tejto rastliny a jedná sa o najvyššiu svetovú akosť kotvičníku, akú je možné nakúpiť.

Doplnok stravy

Vlastnosti
Pro koho? Pro muže