Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Gunpowder Zhu cha nálevové sáčky 20 x 2 g

Gunpowder Zhu cha nálevové sáčky 20 x 2 g

Gunpowder Zhu cha je pravý zelený čaj, ktorého názov možno preložiť ako strelný prach alebo perlový čaj. Jeho výroba prebieha najmä v Číne a na Tchaj-wanu.Jedná sa o výbornú sortu klasického čínskeho čaju, ktorého lístočky sú zvinuté do malých guličiek, k ...

3.15 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 3 kusy

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
3.15

Gunpowder Zhu cha je pravý zelený čaj , ktorého názov možno preložiť ako strelný prach alebo perlový čaj. Jeho výroba prebieha najmä v Číne a na Taiwane.
Ide o výbornú sortu klasického čínskeho čaju, ktorého lístočky sú zvinuté do malých guľôčok , ktoré sa po zaliatí horúcou vodou samovoľne rozvíja. Vďaka dokonalému zvinutie si lepšie uchováva svoju typickú arómu a menej nasáva okolité pachy. Nálev je žltozelenej farby, vôňa je decentne trávová a chuť atraktívny s ľahkým nádychom trpkosti.

Čajovník čínsky pôsobí priaznivo na duševné a fyzické schopnosti. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a kognitívne funkcie. Napomáha pri kontrole telesnej hmotnosti, má priaznivé účinky na metabolizmus lipidov a normálnu hladinu glukózy v krvi. Prispieva k osvieženie tela a zníženie pocitu únavy.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody a lúhujte po dobu 3-5 min. (Podľa požadovanej chuti). Užívame 2 × denne.

Zloženie: 100% Gunpowder special

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C. Hmotnosť: 40 g (20 × 2 g) Čaj pravý zelený