Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Gotu kola - pupočník ázijský nálevové sáčky 20 x 1.5 g

Gotu kola - pupočník ázijský nálevové sáčky 20 x 1.5 g

Gotu kola je trváca pôdokryvna bylina, ktorá dorastá do dĺžky až 2,5 m. Pochádza z Indie, ale možno ju tiež nájsť v ďalších juhoázijských štátoch či na ostrovnom Madagaskare. Gotu kola je tradičná ajurvédska bylina používaná najmä k podpore kognitívnych fu ...

4.52 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1900


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
4.52

Gotu kola je trváca pôdokryvna bylina, ktorá dorastá do dĺžky až 2,5 m. Pochádza z Indie, ale možno ju tiež nájsť v ďalších juhoázijských štátoch či na ostrovnom Madagaskare.

Gotu kola je tradičná ajurvédska bylina používaná najmä k podpore kognitívnych funkcií a duševnej pohody . Je preto vhodná pre študentov alebo naopak pre vyššiu vekovú skupinu alebo osoby s psychicky náročným zamestnaním.

Má priaznivý vplyv na normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému a cievnej sústavy . Pôsobí proti pocitu "ťažkých nôh" . Prispieva k normálnemu priebehu trávenie .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody. Prikryte pokrievkou a nechajte lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Užívame 2 × denne.

Zloženie: 100% Centella asiatica

Krajina pôvodu: India

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 30 g (20 × 1,5 g)

Doplnok stravy