Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Ginkgo biloba nálevové sáčky 20 x 1.5 g

Ginkgo biloba nálevové sáčky 20 x 1.5 g

Ginkgo biloba je mohutný strom dorastajúci do výšky až 50 m. Je označovaný ako jeden z najstarších stromov na planéte. Jeho domovinou je juhovýchodnej Ázie, ale dnes je k videniu prakticky po celom svete. Ginkgo biloba pôsobí priaznivo na mikrocirkuláciu krvi a f ...

Ďalšie informácie >

2.5 €
2.35 €

2.35 €, zľava 6%, ušetríte 0.15 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1879


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
2.35

Ginkgo biloba je mohutný strom dorastajúci do výšky až 50 m. Je označovaný ako jeden z najstarších stromov na planéte. Jeho domovinou je juhovýchodnej Ázie, ale dnes je k videniu prakticky po celom svete.

Ginkgo biloba pôsobí priaznivo na mikrocirkuláciu krvi a funkciu periférneho obehového systému . Napomáha k uchovaniu zdravého zraku a sluchu . Prispieva k normálnej činnosti mozgu, podporuje kognitívne funkcie a duševnú rovnováhu . Užívanie je preto vhodné pre študentov alebo naopak pre staršiu vekovú skupinu alebo osoby s psychicky náročným zamestnaním.
Pôsobí ako antioxidant .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody. Prikryte pokrievkou a nechajte lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Užívame 2 × denne.

Zloženie: 100% Ginkgo biloba

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Môže znižovať zrážanlivosť krvi.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 30 g (20 × 1,5 g)

Doplnok stravy