Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Chanca piedra nálevové sáčky 20 x 2 g

Chanca piedra nálevové sáčky 20 x 2 g

Chanca piedra je jednoročná bylina dorastajúca do výšky až 40 cm, rastúca voľne v tropických oblastiach celého sveta. Terapeuticky je najčastejšie používaná a vyhľadávaná pre svoje pôsobenie na zdravie močových ciest a obličiek. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť a ...

5.62 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
5.62

Chanca piedra je jednoročná bylina dorastajúca do výšky až 40 cm, rastúca voľne v tropických oblastiach celého sveta. Terapeuticky je najčastejšie používaná a vyhľadávaná pre svoje pôsobenie na zdravie močových ciest a obličiek.

Podporuje prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu a pôsobí ako antioxidant. Prispieva ku stabilizáciu pH žalúdka a normálne funkciu črevného traktu. Priaznivo pôsobí na hladinu lipidov a cukru v krvi . Má priaznivé účinky na stav ciev a hladinu krvného tlaku . Je doporučovaná pre udržanie (pre) menštruačného a menopauzálneho komfortu. Prispieva na relaxáciu, upevňuje duševnú a fyzickú pohodu .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody. Prikryte pokrievkou a nechajte lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Užívame 3 × denne.

Zloženie: 100% Phyllanthus niruri

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 40 g (20 × 2 g)

Doplnok stravy