Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Čaga - rezavec šikmý nálevové sáčky 20 x 1.5 g

Čaga - rezavec šikmý nálevové sáčky 20 x 1.5 g

Čaga je veľmi rozšírená huba parazitujúce na kmeňoch briez. Má nepravidelný tvar tela s výrazným typicky čiernym sfarbením, ktoré je spôsobené vysokou koncentráciou pigmentu melanínu. Pôvodný domovinou čagy je Ázie a oblasti ruskej tajgy, kde je hojne užívaná ...

Ďalšie informácie >

4.56 €
4.28 €

4.28 €, zľava 6%, ušetríte 0.28 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1850


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
4.28

Čaga je veľmi rozšírená huba parazitujúce na kmeňoch briez. Má nepravidelný tvar tela s výrazným typicky čiernym sfarbením, ktoré je spôsobené vysokou koncentráciou pigmentu melanínu. Pôvodný domovinou čagy je Ázie a oblasti ruskej tajgy, kde je hojne používanou hubou už od 16. storočia. Na čínskom dvore bola známa už pred 2 000 rokmi. V posledných rokoch sa dostáva do centra záujmu vedcov a klinických pracovísk.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o pozitívnych účinkoch tejto huby na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody. Prikryte pokrievkou a nechajte lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Užívame 2 × denne.

Zloženie: 100% Inonotus obliquus

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 30 g (20 × 1,5 g)

Doplnok stravy