Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Brahmi - Bacopa monnieri nálevové sáčky 20 x 1 g

Brahmi - Bacopa monnieri nálevové sáčky 20 x 1 g

Bacopa monnieri je malá plazivá letnička. Má zelené stonky dorastajúca až 30 cm, ktoré pokrývajú silné, vodnaté, oválne lístky spolu s drobnými kvietkami. Brahmi sa používa k podpore kognitívnych funkcií, predovšetkým pamäti a schopnosti koncentrácie. Obmedzuje neg ...

4.13 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
4.13

Bacopa monnieri je malá plazivá letnička. Má zelené stonky dorastajúca až 30 cm, ktoré pokrývajú silné, vodnaté, oválne lístky spolu s drobnými kvietkami.

Brahmi sa používa k podpore kognitívnych funkcií , predovšetkým pamäti a schopnosti koncentrácia . Obmedzuje negatívne vplyvy stresu a prispieva k celkovému duševnému zdraviu a výkonnosti .

Užívanie je preto vhodné pre študentov alebo naopak pre vyššiu vekovú skupinu alebo osoby s psychicky náročným zamestnaním.

Bacopa je tiež významným antioxidantom a prispieva k normálnej funkciu žlčníka .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924 / 2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml vriacej vody a lúhujte po dobu 4-6 min. (Podľa požadovanej chuti). Užívame 2 × denne.

Zloženie: 100% Bacopa monnieri

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 20 g (20 × 1 g)

Doplnok stravy