Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Ašvaganda - vítaním nálevové sáčky BIO 20 x 2 g

Ašvaganda - vítaním nálevové sáčky BIO 20 x 2 g

Ašvaganda je trvalkou dorastajúca výšky až 80 cm. Pôvodom je z Malej Ázie. Ašvaganda je tradičný ajurvédska bylina, ktorá sa používa ako účinný adaptogén a antioxidant. Prispieva k ľahšiemu zaspanie a skvalitňuje spánok, napriek tomu nemá vplyv na CNS a neutlumí ...

4.14 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1828


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
4.14

Ašvaganda je trvalkou dorastajúca výšky až 80 cm. Pôvodom je z Malej Ázie. Ašvaganda je tradičný ajurvédska bylina, ktorá sa používa ako účinný adaptogén a antioxidant . Prispieva ku ľahšiemu zaspanie a skvalitňuje spánok , napriek tomu nemá vplyv na CNS a neutlumuje počas dňa. Podporuje duševné zdravie, dodáva energiu a má vplyv na vitalitu človeka . Užívanie ašvagandy sa odporúča vo vyššom veku. Ovplyvňuje mentálnu a kognitívne činnosť , pomáha udržiavať koncentráciu a prekonávať únavu . Má blahodárny vplyv na reprodukčné funkcie , je vhodná pre páry snažiace sa o počatie. Pozitívne pôsobí na normálnu činnosť dýchacieho a kardiovaskulárneho systému. Je prospešná pre pokožku.

Návod na prípravu a dávkovanie:
Jeden nálevové vrecúško zalejte 250 ml práve vriacej vody. Prikryte pokrievkou a nechajte lúhovať na teplotu vhodnú na pitie. Užívame 2 × denne. Druhú dávku odporúčame užiť najneskôr do 17 hodín.

Zloženie: 100% Withania somnifera BIO

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V suchu, chránené pred svetlom, pri teplote do 25 ° C.

Hmotnosť: 40 g (20 × 2 g)

Doplnok stravy