Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Sladík sladidlo - stévia cukrová tablety 500 ks

Sladík sladidlo - stévia cukrová tablety 500 ks

Tablety Sladík obsahujú steviolglykosidy z rastliny Stevia rebaudiana Bertoni, minimum spojiva a látku uľahčujúce rozpúšťanie v chladnejšej vode. Neobsahujú farbivá, vône, laktózu ani syntetické sladidlá. Jedna tableta váži 60 mg. Vďaka vysokej koncentrácii s ...

7.26 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS633


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Sladík sladidlo - stévia cukrová tablety 200 Ks

skladom 5+ kusov

3.78
Sladík sladidlo - stévia cukrová tablety 1000 ks

skladom 5+ kusov

14.23


 
7.26

Tablety Sladík obsahujú steviolglykosidy z rastliny Stevia rebaudiana Bertoni, minimum spojiva a látku uľahčujúce rozpúšťanie v chladnejšej vode. Neobsahujú farbivá, vône, laktózu ani syntetické sladidlá.

Jedna tableta váži 60 mg.

Vďaka vysokej koncentrácii steviolglykosidů a minime spojiva majú tablety veľmi silnú účinnosť - sladivosť, oproti konkurencii zhruba o 20% väčší.

Tablety sladíku Salvia Paradise® obsahujú 98% rebaudiozid a a prírodný cukor erythriol (získava sa kvasením ovocia a je taktiež nekalorický). Vďaka tomu majú úžasnú chuť, ktorá sa blíži repnému cukru.

Jedna tableta sa sladivosťou vyrovná jednej kocke repného cukru.

Stévia sladká je trvalka pochádzajúci z < strong> Paraguaja a priľahlých končín, kde bola tamojšími indiánmi používaná ako prírodné nekalorické sladidlo do tradičného čaju Yerba maté. Oveľa neskôr sa zistilo, že paraguayští indiáni takmer netrpia kazivosťou zubov. Stévia totiž na rozdiel od bežného cukru nepôsobí kazivosť zubov. Sladiace látky obsiahnuté vo stévii sa nazývajú steviosidu .

Steviolglykosidy zo stévie sladké sú vhodné ako úplná náhrada repného cukru. Majú nulovú kalorickú hodnotu a nulový glykemický index. Steviolglykosidy zo stévie sú teda vhodné nielen ako bežná náhrada repného cukru, ktorá neškodí vašej ústnej dutine, ale sú tiež vhodné pri diétnych plánoch či pre diabetikov.

Zloženie: rebaudiozid 98% ( jeden zo steviosidu s najvyššou sladivosťou), erythriol (prírodný cukor získavaný kvasením), jedlá sóda, kyselina vínna, magnéziumstearát.

V Japonsku je stévia uznaná ako oficiálny sladidlo už 30 rokov, pričom dnes je vďaka svojim chuťovým vlastnostiam najzastúpenejším alternatívnym sladidlom na trhu a jeho obľuba každoročne stúpa.