Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Kustovnica čínska - goji 250 g

Kustovnica čínska - goji 250 g

Sušené plody kustovnice čínskej - goji, bez pridaných konzervačných látok - výnimočná čistota. Salvia Paradise® je priamym dovozcom goji z čínskej oblasti Ningxia, oblasti plodiaci najkvalitnejšie goji na svete. Kalibrácia: 360-380 / 50 Kvalita: A Kategória: Low ...

5.20 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS37m250


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Kustovnica čínska - goji 500 g

skladom 5+ kusov

9.70
Kustovnica čínska - goji 100 g

skladom 5+ kusov

2.77
Kustovnica čínska - goji 1000 g

skladom 5+ kusov

16.32


 
5.20

Sušené plody kustovnice čínskej - goji, bez pridaných konzervačných látok - výnimočná čistota.

Salvia Paradise® je priamym dovozcom goji z čínskej oblasti Ningxia, oblasti plodiaci najkvalitnejšie goji na svete.

Kalibrácia: 360-380 / 50

Kvalita: A

Kategória: Low Pesticides / Free Pesticides

Ku kustovnicu ponúkame náhľad špecifikácia pod týmto článkom.

Najhodnotnejšie ovocie planéty - kustovnica čínska - goji (Lycium chinense)
Sušené plody kustovnice čínskej sú bez pridaných konzervačných látok a vo výnimočnej čistote. Kustovnica je považovaná za najhodnotnejšie ovocie planéty. Kustovnica čínska, známa pod názvom goji (godži) alebo pod latinským názvom Lycium chinense, sa ako ovocie užíva v Číne už celé stáročia. Svojím vzhľadom sa podobá šípok, sušená kustovnica potom pripomína hrozienka.

Chuť plodov kustovnice je však sladší ako šípka, bez kyslého dozvuku. V tradičnej čínskej medicíne aj medzi obyčajnými Číňanmi je považovaná za absolútne nepostrádateľný potravinový doplnok. Užívanie je vhodné pre všetky vekové skupiny.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch týchto plodov na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Nekupujte chemické vitamínové tablety, nahraďte ich kustovnice - všetko v tej najstráviteľnejšou prírodnej podobe.
Táto goji má kalibráciu 360- 380/50. To znamená, že v 50 g kustovnice je 360-380 ks plodov. Spýtajte sa iných predajcov na kalibráciu ich goji. V SR je najbežnejšie kustovnice 500/50. Plody sú takmer o polovicu menší ...

Pozor, Nenaleťte na lacné supermarketové kustovnice! Väčšinou sa jedná o neštandardné malé plody nasiaknuté vzdušnou vlhkosťou. V domnení, že ušetríte, nakúpite oveľa menšie množstvo mizernej kvality. Dobre balené plody sú veľké, suché a pevné, 6 ks tvoria jeden gram.

Kvalitné goji má byť veľmi suchá. Suché pevné plody sú známky čerstvosti. Kustovnica je veľmi hydrofilný (na vzduchu nasáva vlhkosť), tým pádom starší alebo nesprávne skladované plody sú mäkké a vláčne. Ak vám mäkká kustovnice viac chutí, je vhodné nechať obmedzené množstvo jeden deň v miske na stole - kustovnica natiahne vlhkosť sama. Nekupujte mäkké kustovnice, platíte za vodu v nich, nie za plody.

Tradičné použitia : Jednu plnú hrsť rozdelíme do troch dávok, ktoré užívame počas dňa. Hrsť je univerzálny dávka pre všetkých členov rodiny.

Tabuľka nutričných hodnôt:

< tbody>

Hodnoty v 100 g

Energetická hodnota < / td>

1 461 kJ / 349 kcal

Bielkoviny

14,26 g

Tuky

0,39 g < / td>

- z toho nasýtené mastné kyseliny

0 g

Sacharidy

77,06 g

- z toho vláknina

13 g

- z toho cukor

37,7 g

Sodík

298 mg

Štandardne v prevádzke skladujeme kustovnicu vzduchotesne zabalenú v 1kg baleniach. Ak si teda objednáte napr. 5 kg, obdržíte 5 × 1 kg.

Sušené ovocie jednodruhové