Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Konopná masť Trompetol 100 ml

Konopná masť Trompetol 100 ml

Trompetol je unikátny konopná masť obsahujúca nielen konopný olej ako väčšina konpných mastí, ale aj konopný výťažok zvyšujúca niekoľkonásobne jej účinnosť. Trompetol masť je určená na vonkajšie použitie. Táto veľmi účinná masť s prírodným výťažkom z kono ...

Ďalšie informácie >

16.89 €

ID: SPS881


skladom 3 kusy

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
16.89

Trompetol je unikátny konopná masť obsahujúca nielen konopný olej ako väčšina konpných mastí, ale aj konopný výťažok zvyšujúca niekoľkonásobne jej účinnosť.

Trompetol masť je určená na vonkajšie použitie. Táto veľmi účinná masť s prírodným výťažkom z konope pre miernenie a upokojenie kožných problémov, pre ošetrenie podráždenej, poškodenej a suchej pokožky je skvelou alternatívou či doplnkom k farmaceutickým výrobkom, pri ochrane pokožky a starostlivosť o ňu.

Prírodný konopný extrakt z najlepších surovín vyrábaný jedinečným spôsobom skvele pôsobí na širokú oblasť kožných ťažkostí ( herpes, akné, intertrigo, alopécia, ekzémy, mykózy atď . ) i kožných poškodení a poranený í (bodnutie a uštipnutia hmyzom, poranenia, popáleniny, podráždenie agresívnym prostredím atď.). Použitá lekárska vazelína zaisťuje, že masť výrazne napomáha regenerácii pokožky, zvláčňuje ju, zjemňuje a upokojuje, pričom účinné látky z masti rýchlo prenikajú pokožkou, uľavujú a napomáhajú regenerácii a hojivým procesom.

Z oznámenia niektorých užívateľov je zrejmé, že masť čiastočne uľavuje aj od bolestí pohybovej sústavy a napomáha pri hojení zápalov, poranenia atď.

Použitie: 1-2 × denne (v prípade potreby aj viackrát) nanesieme na potrebné miesto, ľahko vmasírujeme a necháme čo najdlhšie pôsobiť a vstrebávať. Užívanie masti nie je nijako plošne, časovo a vekovo obmedzené. Vzhľadom k rastlinnému pôvodu účinných látok je možné, že v úplne výnimočných prípadoch môže pri nadmernom používaní dôjsť u obzvlášť precitlivených alergikov k alergickej reakcii. V takom prípade ukončite používanie masti a obráťte sa na alergológa a výrobcu. Zatiaľ nebol taký prípad zaznamenaný, iba pri testovaní neriedeného výťažku bola pozorovaná krátka a obmedzená alergická reakcia u osoby, ktorá trpí rozsiahlu peľovou alergiou od narodenia. Trompetol masť je vďaka použitým surovinám veľmi trvanlivá, nepodlieha skaze, nemá žiadnu známu kontraindikáciu a nie sú známe žiadne podráždenie po jej použití. Tieto vlastnosti spolu s antiseptickými účinkami masti ju určujú nielen k širokému kozmetickému použitie, ale aj ako doplnok lekárničiek a vybavenie pre ošetrenie širokého okruhu prípadov.

Zloženie: Petrolát, Olea Europaea Fruit Oil , Cannabis Sativa Seed Oil, Cannabis Sativa L., Lavandula Angustifolia Leaf Oil, Mentha Piperita Herb Oil, Citrus Limon Peel Oil.