Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Korenie zelený celý 100 g

Korenie zelený celý 100 g

Piepor čierny je ovíjavá, vždyzelená liana dorastajúca dĺžky až štyroch metrov. Rastlina pochádza z indického subkontinentu z oblasti Malabarského pobrežia. Piepor čierny bol rozšírený do mnohých tropických krajín, dnes sa medzi najväčšie pestovateľov radí napríklad ...

5.55 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1622m100


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Korenie zelený celý 500 g

skladom 4 kusy

25.36
Korenie zelený celý 1000 g

skladom 1 kus

48.32
Korenie zelený celý 50 g

skladom 5+ kusov

2.89
Korenie zelený celý 250 g

skladom 5+ kusov

13.27
Korenie červený celý 100 g

skladom 5+ kusov

7.68


 
5.55

Piepor čierny je ovíjavá, vždyzelená liana dorastajúca dĺžky až štyroch metrov. Rastlina pochádza z indického subkontinentu z oblasti Malabarského pobrežia. Piepor čierny bol rozšírený do mnohých tropických krajín, dnes sa medzi najväčšie pestovateľov radí napríklad Vietnam, India, Indonézia alebo Srí Lanka. Listy má striedavé, lysé, vajcovité až elipsovité, dorastajúci do dĺžky až 10 cm a šírky 5 cm. Strapcovité kvetenstvo je tvorené drobnými kvietkami. Plodom je 4mm bobule obsahujúci jediné semeno. Zbernú časťou je plod , ktorý je známy podľa spôsobu spracovania ako korenie čierne, biele alebo zelený .

Salvia Paradise® vám prináša korenie zelený, ktorý sa na rozdiel od konvenčného čierneho korenia žne nedozretý a je nefermentovaný. Svoju zelenú farbu si zachováva rýchlym sušením ihneď po zbere. Korenie zelený má oproti čiernemu koreniu jemnejšiu arómu i chuť.

Použitie:
Korenie celý zelený je vhodný najmä na nakladanie (napr. syrov i zeleniny) a podrcený k príprave marinád na steaky alebo ako ozvláštnenie omáčok. Guličky sú mäkké, a preto sú vhodné do paštét, domácich syrov či plniek.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu a starostlivo uzatvárajte.