Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Paprika sladká údená 150 g

Paprika sladká údená 150 g

Paprika sladká údená je pred rozomletím najprv vyúdené. Tým si získava svoju neodolateľnú, charakteristickú vôňu dymu a údenú chuť. Patrí k obľúbenému korenie, ktoré sa hodí všade tam, kde je požadovaný náznak dymu. Má vynikajúce farbivosť a veľmi príj ...

2.96 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS933m150


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Paprika sladká údená 250 g

skladom 5+ kusov

4.52
Paprika sladká údená 500 g

skladom 5+ kusov

7.90
Paprika sladká údená 1000 g

skladom 5+ kusov

14.51


 
2.96

Paprika sladká údená je pred rozomletím najprv vyúdené . Tým si získava svoju neodolateľnú, charakteristickú vôňu dymu a údenú chuť . Patrí k obľúbenému korenie, ktoré sa hodí všade tam, kde je požadovaný náznak dymu. Má vynikajúci farbivosť a veľmi príjemne dochuťou omáčky, nátierky i tvarohy. Zaujímavé je, že schopnosť farbivosť a odovzdanie chuti je pozorovateľná v celom rozsahu predovšetkým v tukoch. Rozpustením vo vode sa nedosiahne požadovaný efekt.

Použitie:
Paprika údená je vhodná k dofarbenie aj ochutenie najmä omáčok, nátierok, ale aj syrov a tvarohov. Vyníma sa v polievkach aj údeninách. Odporúčame vyskúšať do domácich salám, ktoré si získajú údený nádych.

TIP: Na rozpálenom oleji či masti osmažíme cibuľku a pridáme mletú papriku - tým dostávame základ mnohých maďarských pokrmov. Pozor ale na prepálenia papriky, ktorým by získala nepríjemne horkú chuť a znehodnotila celý pripravovaný pokrm. Pri pridávaní mletej papriky odporúčame pokrm odstrániť zo zdroja tepla alebo ho znížiť na najmenší možný stupeň. Na zdroj tepla vraciame až po pridaní tekutiny.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu a starostlivo uzatvárajte.

Zloženie: 100% paprika údená.