Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Paprika lahôdková 500 g

Paprika lahôdková 500 g

Paprika lahôdková patrí medzi najpoužívanejšie korenia u nás i vo svetovej kuchyni. Má vynikajúce farbivosť a veľmi príjemnú vôňu. Označenie ASTA 140 poukazuje na kvalitu, ktorá je hodnotená na stupnici ASTA (kolorimetrický index) za pomoci čísel 40, 60, 80, ...

8.64 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5 kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Paprika lahôdková 100 g

skladom 5+ kusov

1.81
Paprika lahôdková 250 g

skladom 5+ kusov

4.45


 
8.64

Paprika lahôdková patrí medzi najpoužívanejšie korenia u nás i vo svetovej kuchyni. Má vynikajúci farbivosť a veľmi príjemnú vôňu.

Označenie ASTA 140 poukazuje na kvalitu, ktorá je hodnotená na stupnici ASTA (kolorimetrický index) za pomoci čísel 40 , 60, 80, 100, 120, 140, 160 a 180. Hodnotená je schopnosť farbivosť a samozrejme chuť. Paprika označená nižším indexom (napr. 40) je nekvalitné, vyblednutá - pokrm nezadarbia ani mu nedodá chuť.

Salvia Paradise® vám prináša lahôdkovou papriku s označením ASTA 140 , vysoko kvalitné a chutnú mletú papriku , ktorú využije každá gazdiná. Zaujímavé je, že schopnosť farbivosť a odovzdanie chuti je pozorovateľná v celom rozsahu predovšetkým v tukoch. Rozpustením vo vode sa nedosiahne požadovaný efekt.

Použitie:
Paprika lahôdková je vhodná k dofarbenie aj ochutenie pokrmov, ako sú omáčky, údeniny i nátierky. Vôňu pripravovaného pokrmu doladí o jemný nádych sladkej papriky.

TIP: Na rozpálenom oleji či masti osmažíme cibuľku a pridáme mletú papriku - tým dostávame základ mnohých maďarských pokrmov. Pozor ale na prepálenia papriky, ktorým by získala nepríjemne horkú chuť, a znehodnotila celý pripravovaný pokrm. Pri pridávaní mletej papriky odporúčame pokrm odstrániť zo zdroja tepla alebo znížiť zdroj tepla na najmenší možný stupeň. Na zdroj tepla vraciame až po pridaní tekutiny.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu a starostlivo uzatvárajte.

Zloženie: 100% paprika lahôdková.