Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Paprika Klobásová 400 g

Paprika Klobásová 400 g

Paprika Klobásová patrí k obľúbenému korenia u nás i vo svetovej kuchyni. Jej vôňa je výrazná, intenzívna a dlhotrvajúca. Prevláda silne korenené chuť, ktorú sprevádza jemná štipľavosť. Má vynikajúce farbivosť a veľmi príjemne dochuťou omáčky či zeleninovo ...

7.85 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 4 kusy

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Paprika Klobásová 100 g

skladom 5+ kusov

2.20
Paprika Klobásová 200 g

skladom 5+ kusov

4.13


 
7.85

Paprika Klobásová patrí k obľúbenému korenia u nás i vo svetovej kuchyni. Jej vôňa je výrazná, intenzívna a dlhotrvajúca. Prevláda silne korenené chuť , ktorú sprevádza jemná štipľavosť. Má vynikajúci farbivosť a veľmi príjemne dochuťou omáčky či zeleninové pokrmy. Zaujímavé je, že schopnosť farbivosť a odovzdanie chuti je pozorovateľná v celom rozsahu predovšetkým v tukoch. Rozpustením vo vode sa nedosiahne požadovaný efekt.

Použitie:
Paprika Klobásová je vhodná k dofarbenie aj ochutenie pokrmov, ako sú omáčky, údeniny, perkelty, vyníma sa tiež v pokrmoch ryžových, vaječných, zeleninových aj zemiakových. Odporúčame vyskúšať do domácich salám.

TIP: Na rozpálenom oleji či masti osmažíme cibuľku a pridáme mletú papriku - tým dostávame základ mnohých maďarských pokrmov. Pozor ale na prepálenia papriky, ktorým by získala nepríjemne horkú chuť, a znehodnotila celý pripravovaný pokrm. Pri pridávaní mletej papriky odporúčame pokrm odstrániť zo zdroja tepla alebo zdroj tepla znížiť na najmenší možný stupeň. Na zdroj tepla vraciame až po pridaní tekutiny.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu a starostlivo uzatvárajte.

Zloženie: Paprika sladká , paprika údená, paprikový výťažok.