Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Morská riasa - kombu 100g

Morská riasa - kombu 100g

Morská riasa kombu (lat. Laminaria japonica) je tradičná súčasť japonskej kuchyne. Má nezameniteľnú morskú chuť a vôňu. Morská riasa je bežne využívaná ako akákoľvek iná bežná zelenina. Avšak oproti bežnej zelenine obsahuje mnohonásobne väčšie množstvo lá ...

6.6 €
5.94 €

5.94 €, zľava 10%, ušetríte 0.66 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
5.94

Morská riasa kombu (lat. Laminaria japonica) je tradičnej súčasť japonskej kuchyne . Má nezameniteľnú morskú chuť a vôňu. Morská riasa je bežne využívaná ako akákoľvek iná bežná zelenina. Avšak oproti bežnej zelenine obsahuje mnohonásobne väčšie množstvo látok.

Morská riasa kombu podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu - imunitný systém . Ďalšie kladnú vlastnosťou je prospešnosť kombu riasy na tráviaci zdravie . Napomáha čistenie organizmu.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto byliny na váš organizmus . Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári .

Morská riasa kombu by mala byť v malom množstve zastúpená v jedálničku.

Použitie: Morskou riasu musíme z dôvodu lepšej využiteľnosti látok povariť do zmäknutia. Pridávame do polievok, strukovín či šalátov

Surovina pre individuálne použitie