Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Chilli Trinidad Moruga Scorpion 40 g

Chilli Trinidad Moruga Scorpion 40 g

Chilli Trinidad Moruga Scorpion (lat. Capsicum chinense) je paprička dorastajúca dĺžky 3-7 cm a šírky 2-3 cm. Vo svojej zrelosti je sýto červená a tvarom pripomína golfová loptička. Pochádza z ostrova Trinidad v Karibskom mori, konkrétne z oblasti Moruga. Jedná ...

Ďalšie informácie >

18.07 €
16.98 €

16.98 €, zľava 6%, ušetríte 1.09 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1508m40


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Chilli Trinidad Moruga Scorpion 10 g

skladom 5+ kusov

5.38 €
5.06
Chilli Trinidad Moruga Scorpion 20 g

skladom 5+ kusov

9.89 €
9.30
Chilli Trinidad Moruga Scorpion 70 g

skladom 5+ kusov

28.58 €
26.87


 
16.98

Chilli Trinidad Moruga Scorpion (lat. Capsicum chinense) je paprička dorastajúca dĺžky 3-7 cm a šírky 2-3 cm. Vo svojej zrelosti je sýto červená a tvarom pripomína golfová loptička. Pochádza z ostrova Trinidad v Karibskom mori, konkrétne z oblasti Moruga. Ide o vôbec prvý chilli papričku, ktorá prekonala hranicu dvoch miliónov. Na scovilleho stupnica . Dnes sa radí medzi najštiplavejších chilli , ale v horúčosti ju prekonala čili paprička Carolina Reaper.

Znalci a fanúšikovia extrémnych chilli papričiek popisujú nástup pálivosti spočiatku ako nijako zlý, ale s postupom času < strong> pálivosť pribúda a pribúda a mení sa v oheň, ktorý prestupuje celým telom. Scorpion je veľmi aromatická a okrem extrémnej pálivosti, ktorá poľavuje až po niekoľkých minútach, sa paprička označuje za intenzívne ovocnú a sladkastú .

Chilli prispieva k udržaniu normálneho zdravie žalúdka , podporuje rast vlasov a pôsobí ako antioxidant . Má vplyv na metabolizmus tukov a sacharidov , zníženie príjmu kalórií, je vhodné pri kontrole hmotnosti . Podporuje termogenézu - zvyšovanie produkcie tepla.

Použitie:
Chilli Trinidad Moruga Scorpion je extrémne pálivá paprička, ktorá sa využíva za účelom zvýšenia pálivosti pokrmu, ktorému prepožičia aj zaujímavý nádych ovocnosť. Odporúča sa používať v malých dávkach.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri vdýchnutí či zasiahnutí očí dochádza k výraznému podráždeniu sliznice. Starostlivo uzatvárajte.

Pálivosť: 2 009 000 SHU

Zloženie: 100% Chilli Trinidad Moruga Scorpion - celé papričky.