Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Chilli Habanero 90 g

Chilli Habanero 90 g

Chilli Habanero (lat. Capsicum chinense) je stredne veľká paprička dorastajúca dĺžky 6 cm. Habanero pochádza z amazonskej oblasti, odkiaľ sa rozšírilo až do Mexika. Nezrelé plody sú zelené, s dozrievaním mení farbu na obvyklú červenú, ale výnimkou nie je an ...

14.68 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1510m90


skladom 4 kusy


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Chilli Habanero 30 g

skladom 5+ kusov

5.59
Chilli Habanero 150 g

skladom 1 kus

23.57
Chilli Habanero 15 g

skladom 5+ kusov

3.00


 
14.68

Chilli Habanero (lat. Capsicum chinense) je stredne veľká paprička dorastajúca dĺžky 6 cm. Habanero pochádza z amazonskej oblasti, odkiaľ sa rozšírilo až do Mexika. Nezrelé plody sú zelené, s dozrievaním mení farbu na obvyklú červenú, ale výnimkou nie je ani fialová, hnedá, oranžová, alebo dokonca biela.

Papričky Habanero sú veľmi ostré, ale stále jedlé. Patrí k najobľúbenejším a najznámejším chilli. V horúčosti sa radí až nad známej chilli papričky Bird 's Eye. Chuť je kvetinová, delikatesná, veľmi hrejivá a plná . Ich vôňa je zemitá , charakteristická pre sušenú papriku .

Chilli prispieva k udržaniu normálneho zdravie žalúdka , podporuje rast vlasov a pôsobí ako antioxidant . Má vplyv na metabolizmus tukov a sacharidov , zníženie príjmu kalórií, je vhodné pri kontrole hmotnosti . Podporuje termogenézu - zvyšovanie produkcie tepla.

Použitie:
Chilli Habanero je veľmi pálivá paprička, ktorá sa najčastejšie pridáva do horúcich omáčok, salsa či pyré. Je vhodná na prípravu chilli olejov či k ozvláštnenie sladkého pokrmu.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri vdýchnutí či zasiahnutí očí dochádza k výraznému podráždeniu sliznice. Starostlivo uzatvárajte.

Pálivosť: 350 000 SHU

Zloženie: 100% Chilli Habanero - celé papričky.