Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Chilli Carolina Reaper 20 g

Chilli Carolina Reaper 20 g

Chilli Carolina Reaper (lat. Capsicum chinense) je paprička dorastajúca dĺžky 3-7 cm a šírky 2-3 cm. Od roku 2013 je vedená ako najštiplavejších paprička sveta a v pálivosti prekonala aj chilli Trinidad Scorpion Bhut. Carolina je extrémne pálivá hybridný papr ...

8.57 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Chilli Carolina Reaper 10 g

skladom 5+ kusov

4.74
Chilli Carolina Reaper 50 g

skladom 5 kusov

19.33


 
8.57

Chilli Carolina Reaper (lat. Capsicum chinense) je paprička dorastajúca dĺžky 3-7 cm a šírky 2-3 cm. Od roku 2013 je vedená ako najštiplavejších paprička sveta a v pálivosti prekonala aj chilli Trinidad Scorpion Bhut. Carolina je extrémne pálivá hybridný paprička druhu Capsicum chinense. Ide o kríženca Jolokia Bhut a červeného Habanera.

Chilli Carolina je okrem postupne rastúceho prílivu spaľujúceho ohňa jemne sladkastá, čokoládová a ovocná . Popisovaný je aj nádych škorice. Vôňa je typická pre sušené papričky. Pri vnímaní vône sa v nose aj v očiach prejavuje ľahká štipľavosť.

Chilli prispieva k udržaniu normálneho zdravie žalúdka , podporuje rast vlasov a pôsobí ako antioxidant . Má vplyv na metabolizmus tukov a sacharidov , zníženie príjmu kalórií, je vhodné pri kontrole hmotnosti . Podporuje termogenézu - zvyšovanie produkcie tepla.

Použitie:
Chilli Carolina Reaper je extrémne pálivá paprička, ktorá sa predovšetkým využíva za účelom zvýšenia pálivosti pokrmu, ktorému prepožičia aj jemne ovocné chuť. Odporúča sa používať v malých dávkach.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Pri vdýchnutí či zasiahnutí očí dochádza k výraznému podráždeniu sliznice. Starostlivo uzatvárajte.

Pálivosť: 2 200 000 SHU

Zloženie: 100% Chilli Carolina Reaper - celé papričky.