Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Chilli Ancho 30 g

Chilli Ancho 30 g

Chilli Ancho (lat. Capsicum annuum) je pred usušením známe ako paprika Poblano. Dorastá do dĺžky až 15 cm, šírka papriky neprekračuje 7 cm. Pochádza z Puebla v Mexiku. Nezrelé plody majú tmavo zelenú, niekedy fialovú farbu, pri dozrievaní sa farba mení až na ...

2.24 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS925m30


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Chilli Ancho 70 g

skladom 2 kusy

4.14


 
2.24

Chilli Ancho (lat. Capsicum annuum) je pred usušením známe ako paprika Poblano. Dorastá do dĺžky až 15 cm, šírka papriky neprekračuje 7 cm. Pochádza z Puebla v Mexiku. Nezrelé plody majú tmavo zelenú, niekedy fialovú farbu, pri dozrievaní sa farba mení až na čiernu.

Chilli Ancho je mierne pálivé chilli , ktoré je často zamieňané za chilli Pasillo. Vyznačuje sa ovocné , sladkou chuťou s náznakom sliviek a hrozienok . Možno nájsť aj chuť pripomínajúca paradajky či tabak . Sú veľmi jemné , ale vie prekvapiť príjemným teplom . Farbu majú tmavo čokoládovú až čiernu.

Chilli prispieva k udržaniu normálneho zdravie žalúdka , podporuje rast vlasov a pôsobí ako antioxidant . Má vplyv na metabolizmus tukov a sacharidov , zníženie príjmu kalórií, je vhodné pri kontrole hmotnosti . Podporuje termogenézu - zvyšovanie produkcie tepla.

Použitie:
Hodí sa predovšetkým do omáčok - studených i teplých , je súčasťou tých najkvalitnejších chilli omáčok. Pred použitím sa väčšinou semená vyberú. Pri rozdrobovanie uvoľňuje chilli Ancho jemnú pikantnosť.

Pálivosť: 2 500 SHU

Zloženie: 100% chilli Ancho - celé papričky.

Skladovanie: Skladujte starostlivo uzavreté.