Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Cesnak kuchynský plátky 600 g

Cesnak kuchynský plátky 600 g

Cesnak siaty čiže kuchynský je trváca rastlina patriaca k tradičnému korenie, ktoré je známe po celom svete. Domovinou mu je zrejme západnej Ázie. Predmetom zberu sú guľovité cibule, ktoré sú rozdelené do niekoľkých šupín, tzv. Strúčikov. Salvia Paradis ...

20.20 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 3 kusy


 
Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 1 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Cesnak kuchynský plátky 300 g

skladom 5+ kusov

10.39
Cesnak kuchynský plátky 90 g

skladom 5+ kusov

3.29
Cesnak kuchynský plátky 150 g

skladom 5+ kusov

5.32


 
20.20

Cesnak siaty čiže kuchynský je trváca rastlina patriaca k tradičnému korenie, ktoré je známe po celom svete. Domovinou mu je zrejme západnej Ázie. Predmetom zberu sú guľovité cibule, ktoré sú rozdelené do niekoľkých šupín, tzv. Strúčikov.

Salvia Paradise® vám prináša šetrne sušené veľké plátky cesnaku , ktoré si zachovávajú neobyčajne silnú chuť a neodolateľné arómu .

Cesnak siaty pôsobí ako antioxidant , ale predovšetkým ako podpora imunitného systému a prirodzenej obranyschopnosti organizmu . Má blahodárny vplyv na prirodzené zdravie srdca a hladinu cholesterolu a tukov v krvi . Cesnak napomáha zvládať stres , upevňuje duševnú pohodu a je odporúčaný pre podporu respiračného zdravie . Cesnak prispieva k udržaniu normálnej hladiny krvného cukru , má vplyv na metabolizmus sacharidov a funkciu pečene .

Použitie:
Cesnak sušený používame všade tam, kde čerstvý. Najmä potom do polievok, strukovín, mäsa a zeleniny, výborne ochutí aj podrcený v nátierkach alebo v posekaných.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu a starostlivo uzatvárajte.