Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zelená káva mletá CGA 400 g

Zelená káva mletá CGA 400 g

Zelená káva mletá je spracovaná z výberovej 100% čistej arabiky. Ohlas si získala vďaka obsahu rastlinných fenolov, konkrétne kyselín chlorogenových - CGA. Spracovanie prebehlo za nízkych teplôt, a preto je v našom výrobku zachované maximum týchto kyselín. Vý ...

7.67 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 
Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Zelená káva mletá CGA 150 g

skladom 5+ kusov

3.29
Zelená káva mletá CGA 1000 g

skladom 5+ kusov

16.54


 
7.67

Zelená káva mletá je spracovaná z výberovej 100% čistej arabiky . Ohlas si získala vďaka obsahu rastlinných fenolov, konkrétne kyselín chlorogenových - CGA . Spracovanie prebehlo za nízkych teplôt , a preto je v našom výrobku zachované maximum týchto kyselín .

Výrobok Salvia Paradise® neobsahuje žiadne konzervačné látky ani farbivá. < / p>

Kofeín obsiahnutý v káve pomáha udržiavať pozornosť, prispieva k zvýšeniu vytrvalostného výkonu a kapacity, zvyšuje bdelosť, zlepšuje koncentráciu. Kofeín prispieva k zníženiu vnímaného úsilie pri vytrvalostnom výkone.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto kávy na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Tradičné použitia:
Dve čajové lyžičky mletej zelenej kávy vsypeme do hrnčeka a prelejeme 200-250 ml vriacej vody. Necháme 5 min. odstáť, aby káva sadla na dno hrnčeka a vypijeme.
Odporúčame konzumovať skôr v ranných hodinách (cca 10 min. pred jedlom), než vo večernom čase pred zaspávaním. Zelenú kávu mletú možné užívať ako náhradu bežnej čiernej kávy.

Pozor, nejedná sa o štandardizovaný extrakt zo zelených kávových zŕn, ale o rozomletá kávové zrná nepraženej kávy.