Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Káva - Salvador Peaberry 100 g

Káva - Salvador Peaberry 100 g

100% ARABICA Salvador je prímorským štátom Strednej Ameriky. Pestovanie kávy tu siaha do polovice 18. storočia. Káva tu pestovaná vyniká svojim silným a bohatou arómou, stredná aciditou, ktorá je veľmi vyvážená. Telo má silne kávové, prežitok na poschodí je veľmi ...

Ďalšie informácie >

2.92 €
2.74 €

2.74 €, zľava 6%, ušetríte 0.18 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1363


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 6 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Káva - Salvador Peaberry 1000 g

skladom 5 kusov

20.83 €
19.58
Káva - Salvador Peaberry 250 g

skladom 5+ kusov

5.83 €
5.48


 
2.74

100% ARABICA

Salvador je prímorským štátom Strednej Ameriky. Pestovanie kávy tu siaha do polovice 18. storočia. Káva tu pestovaná vyniká svojim silným a bohatou arómou, stredná aciditou , ktorá je veľmi vyvážená. Telo má silne kávové, prežitok na poschodí je veľmi silný, avšak bez nepríjemné pachute .

Z označenia Peaberry vyplýva, že sa jedná o kávu, ktorá má v kávovej čerešni iba jedno zrno namiesto obvyklých dvoch. Toto zrno pripomína tvarom perlu.

Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte všetky chute sveta sa Salvia Paradise®.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejší na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepším arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Pre zachovanie maximálnej kvality je káva Salvia Paradise® balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilem. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšie čerstvosť - teda doba, ktorá ubehla od praženia na konzumáciu. Dobu praženie nájdete na obale.