Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Káva - Papua New Guinea 100 g

Káva - Papua New Guinea 100 g

100% ARABICA Papua New Guinea Sigri A je kvalitná arabica pestovaná v Afrike na druhom najväčšom ostrove sveta - Novej Guinei, plantáži Sigri A. Jedná sa o kávu s plným, okrúhlym telom a vôní, acidita je skôr slabší. Nepostráda zemitú chuť a chuť horkej č ...

3.38 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1365


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Káva - Papua New Guinea 1000 g

skladom 5+ kusov

20.10
Káva - Papua New Guinea 250 g

skladom 5+ kusov

5.93


 
3.38

100% ARABICA

Papua New Guinea Sigri A je kvalitný arabica pestovaná v Afrike na druhom najväčšom ostrove sveta - Novej Guinei, plantáži Sigri A . Ide o kávu s plným, okrúhlym telom a vôní, acidita je skôr slabší. Nechýba zemitú chuť a chuť horkej čokolády s nádychom tabaku. Celistvosť dolaďuje jemný podtext karamelu a nežná ovocnosť .

Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte všetky chute sveta sa Salvia Paradise®.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejší na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepším arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Pre zachovanie maximálnej kvality je káva Salvia Paradise® balená vo vzduchotesnom opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilem. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšie čerstvosť - teda doba, ktorá ubehla od praženia na konzumáciu. Dobu praženie nájdete na obale.