Loading...

Do pondelňajšej polnoci doprava do Zásilkovňe ZADARMO pri objednávke vyššie ako 15 €

×
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Káva - Panama Don Pepe SHG 250 g

Káva - Panama Don Pepe SHG 250 g

100% ARABICA Panama je malý štát medzi Južnej a Strednej Amerikou. Káva Dona Pepeho je pestovaná už po štyri generácie av roku 2007 bola ocenená ako najlepší panamská káva. Medzi najkvalitnejšie kávy sa radí aj vďaka vhodným podmienkam pre pestovanie vo vysok ...

6.20 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 
Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 6 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Káva - Panama Don Pepe SHG 100 g

skladom 5+ kusov

2.59
Káva - Panama Don Pepe SHG 1000 g

skladom 5 kusov

18.95


 
6.20

100% ARABICA

Panama je malý štát medzi Južnej a Strednej Amerikou. Káva Dona Pepeho je pestovaná už po štyri generácie av roku 2007 bola ocenená ako najlepší panamská káva. Medzi najkvalitnejšie kávy sa radí aj vďaka vhodným podmienkam pre pestovanie vo vysokohorských oblastiach. Jedná sa o ušľachtilou kávu s chuťou plnou ľahkosti a nežnosti . V šálke tejto kávy nájdete jemný podtext orieškové chuti , po ktorej chuťové poháriky plesajú.

Označenie SHG (Strictly High Growing) udáva, že ide o kávu pestovanou v nadmorskej výške najmenej 1 500 m. Vo všeobecnosti je známe, že čím vyššie je káva pestovaná, tým je kvalitnejší.

Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte všetky chute sveta sa Salvia Paradise®.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejší na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepším arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Pre zachovanie maximálnej kvality je káva Salvia Paradise® balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilem. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšie čerstvosť - teda doba, ktorá ubehla od praženia na konzumáciu. Dobu praženie nájdete na obale.