Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Káva - Nicaragua SHG 250 g

Káva - Nicaragua SHG 250 g

100% ARABICA Nikaragua je považovaná za nováčika v produkcii kávy (koniec 18. storočia), ale vyhliadky sú viac než sľubné. Odborníci predpokladajú, že sa Nikaragua vyhúpne medzi popredných producentov. Káva pochádzajúce z Nikaraguy sa vyznačuje jemnou a vyváženou ...

7.05 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5 kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Káva - Nicaragua SHG 100 g

skladom 5+ kusov

3.30


 
7.05

100% ARABICA


Nikaragua je považovaná za nováčika v produkcii kávy (koniec 18. storočia), ale vyhliadky sú viac než sľubné. Odborníci predpokladajú, že sa Nikaragua vyhúpne medzi popredných producentov. Káva pochádzajúce z Nikaraguy sa vyznačuje jemnou a vyváženou chuťou. Stretnúť sa dá s prelínaním čokolády a korenistých tónov s nízkou a jemnou kyslosťou.

Označenie SHG (Strictly High Growing) udáva, že ide o kávu pestovanú v nadmorskej výške najmenej 1 500 m. Všeobecne je známe, že čím vyššie je káva pestovaná, tým je kvalitnejší.


Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte s nami všetky chute sveta.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejší na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepším arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Pre zachovanie maximálnej kvality je naša káva balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilem. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšie čerstvosť - teda doba, ktorá ubehla od praženia na konzumáciu. Dobu praženie nájdete na obale.