Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Káva - Kopi Luwak - cibetková káva 250 g

Káva - Kopi Luwak - cibetková káva 250 g

100% Arabica Kopi Luwak je jedinečná káva pochádzajúci z Indonézie. V indonézskom jazyku znamená slovo "kopi" kávu a "Luwak" je názov pre cibetkovité šelmu, u nás známu ako ovíjač škvrnitý. Cibetky jedia celé plody kávovníka, z ktorých strávi len Duz ...

95.01 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1638


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Káva - Kopi Luwak - Cibetková káva 30 g

skladom 5+ kusov

18.21
Káva - Kopi Luwak - Cibetková káva 1000 g

skladom 1 kus

266.11
Káva - Kopi Luwak - cibetková káva 100 g

skladom 5+ kusov

53.19


 
95.01

100% Arabica

Kopi Luwak je jedinečná káva pochádzajúci z Indonézie. V indonézskom jazyku znamená slovo "kopi" kávu a "Luwak" je názov pre cibetkovité šelmu, u nás známu ako ovíjač škvrnitý.

Cibetky jedia celé plody kávovníka, z ktorých strávi len dužinu - tvrdé zrno zostane celé a je vylúčené. Vďaka enzýmu proteáza sa v tráviacom trakte cibetky z kávových zŕn stávajú zrná jemnejšie, menej horkej chuti. Jedná sa o veľmi cennú kávu, ktorá má mnoho priaznivcov.

Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte s nami všetky chute sveta.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejší na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepším arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Pre zachovanie maximálnej kvality je káva Salvia Paradise® balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilem. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšie čerstvosť - teda doba, ktorá ubehla od praženia na konzumáciu. Dobu praženie nájdete nižšie na obale.