Loading...

Do pondelňajšej polnoci doprava do Zásilkovňe ZADARMO pri objednávke vyššie ako 15 €

×
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Káva - Keňa AA 1000 g

Káva - Keňa AA 1000 g

100% ARABICA Káva Keňa sa radí medzi najkvalitnejšie svetové kávy typu arabica. Pestuje sa vo vysokých nadmorských výškach. Chuť sa odvíja od stupňa praženia, stretávame sa tu s chuťou sladkých čerešní, mandarínok, citrusov a jazmínu. Všetko sa snúbi a prelína s ...

25.15 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 2 kusy


 
Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Káva - Keňa AA 100 g

skladom 5+ kusov

3.95


 
25.15

100% ARABICA


Káva Keňa sa radí medzi najkvalitnejšie svetové kávy typu arabica . Pestuje sa vo vysokých nadmorských výškach. Chuť sa odvíja od stupňa praženia, stretávame sa tu s chuťou sladkých čerešní, mandarínok, citrusov a jazmínu . Všetko sa snúbi a prelína s výbornou kyslosťou a sladkosťou , čo je sprevádzané hebkým, až zamatovým dozvukom . Káva pochádzajúci z Kene je unikátny svojím profilom. Keňanov veria, že ich arabica ukrýva žirafie eleganciu, gepardí rýchlosť a leví silu.


Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte s nami všetky chute sveta.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejší na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepším arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Pre zachovanie maximálnej kvality je naša káva balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilem. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšie čerstvosť - teda doba, ktorá ubehla od praženia na konzumáciu. Dobu praženie nájdete na obale.