Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Káva - Keňa AA 1000 g

Káva - Keňa AA 1000 g

100% ARABICA Káva Keňa sa radí medzi najkvalitnejšie svetové kávy typu arabica. Pestuje sa vo vysokých nadmorských výškach. Chuť sa odvíja od stupňa praženia, stretávame sa tu s chuťou sladkých čerešní, mandarínok, citrusov a jazmínu. Všetko sa snúbi a prelína s ...

Ďalšie informácie >

27.91 €
26.24 €

26.24 €, zľava 6%, ušetríte 1.67 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1443


skladom 3 kusy

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Káva - Keňa AA 100 g

skladom 5+ kusov

4.42 €
4.15


 
26.24

100% ARABICA


Káva Keňa sa radí medzi najkvalitnejšie svetové kávy typu arabica . Pestuje sa vo vysokých nadmorských výškach. Chuť sa odvíja od stupňa praženia, stretávame sa tu s chuťou sladkých čerešní, mandarínok, citrusov a jazmínu . Všetko sa snúbi a prelína s výbornou kyslosťou a sladkosťou , čo je sprevádzané hebkým, až zamatovým dozvukom . Káva pochádzajúci z Kene je unikátny svojím profilom. Keňanov veria, že ich arabica ukrýva žirafie eleganciu, gepardí rýchlosť a leví silu.


Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte s nami všetky chute sveta.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejší na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepším arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Pre zachovanie maximálnej kvality je naša káva balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilem. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšie čerstvosť - teda doba, ktorá ubehla od praženia na konzumáciu. Dobu praženie nájdete na obale.