Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Káva - Brasil Senhora de Fatima BIO 100 g

Káva - Brasil Senhora de Fatima BIO 100 g

100% BIO ARABICA Brazília je jedným z najväčších kávových producentov na svete. Brasil Senhora de Fatima BIO je káva vypestovaná na farme Nossa Senhora de Fatima, ktorá sa nachádza v regióne Cerrado Minas Gerais v nadmorskej výške 950 - 1000 metrov nad morom, ...

3.66 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Káva - Brasil Senhora de Fatima BIO 250 g

skladom 5 kusov

8.03


 
3.66

100% BIO ARABICA

Brazília je jedným z najväčších kávových producentov na svete. Brasil Senhora de Fatima BIO je káva vypestovaná na farme Nossa Senhora de Fatima, ktorá sa nachádza v regióne Cerrado Minas Gerais v nadmorskej výške 950 - 1000 metrov nad morom, s ročným úhrnom zrážok 1500 mm. Farma je od roku 2012 certifikovaná ako FAIR TRADE ORGANIC a všetka káva vypestovaná na farme je v BIO kvalite. Kávové čerešne sú po zbere spracované suchú (natural) metódou. Brasil Senhora de Fatima BIO má strednú telo, miernu kyslosť a bohatú oříškovokaramelovou chuť s čokoládovými tónmi.

Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte s nami všetky chute sveta.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejší na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepším arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Pre zachovanie maximálnej kvality je naša káva balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilem. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšie čerstvosť - teda doba, ktorá ubehla od praženia na konzumáciu. Dobu praženie nájdete nižšie na obale.