Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Káva - Brasil Fazenda Lagoa 100 g

Káva - Brasil Fazenda Lagoa 100 g

100% ARABICA Brazília je jedným z najväčších kávových producentov na svete. Brasil Fazenda Lagoa je odborníkmi považovaná za najlepšiu kávu pochádzajúce práve z Brazílie. Pestovanie prebieha zo starých odrôd káv Bourbon. Telo kávy je zamatovej s jemným nádychom ...

2.86 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Káva - Brasil Fazenda Lagoa 1000 g

skladom 5+ kusov

15.86
Káva - Brasil Fazenda Lagoa 250 g

skladom 5+ kusov

4.67


 
2.86

100% ARABICA

Brazília je jedným z najväčších kávových producentov na svete. Brasil Fazenda Lagoa je odborníkmi považovaná za najlepšiu kávu pochádzajúce práve z Brazílie. Pestovanie prebieha zo starých odrôd káv Bourbon. Telo kávy je zamatovej s jemným nádychom citrusové kyslosti . Chuťové bunky uchváti predovšetkým náznak sladkej čokolády, ovocná chuť sa sladkostí medu a marhúľ . Brasil Fazenda Lagoa je káva s precíznym telom a vysokou kvalitou . Dá si povedať, že sa jedná o šťavnatú kávu .

Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte všetky chute sveta sa Salvia Paradise®.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejší na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepším arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Pre zachovanie maximálnej kvality je káva Salvia Paradise® balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilem. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšie čerstvosť - teda doba, ktorá ubehla od praženia na konzumáciu. Dobu praženie nájdete na obale.