Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Káva - Indonézia Java 1000 g

Káva - Indonézia Java 1000 g

100% ARABICA Indonézia je oblasť, z ktorej očakávame kávu silnú a korenistú, s decentnou kyslosťou a plnou chuťou. Káva Indonesia je pestovaná na ostrove Jáva na plantáži Jampit. V šálke tejto kávy možno zachytiť silnú chuť a ľahké arómu sliviek - táto kombi ...

Ďalšie informácie >

20.83 €
19.58 €

19.58 €, zľava 6%, ušetríte 1.25 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1442


skladom 2 kusy

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Káva - Indonézia Java 100 g

skladom 5+ kusov

3.33 €
3.13
Káva - Indonézia Java 250 g

skladom 3 kusy

6 €
5.64


 
19.58

100% ARABICA

Indonézia je oblasť, z ktorej očakávame kávu silnú a korenistú, s decentnou kyslosťou a plnou chuťou. Káva Indonesia je pestovaná na ostrove Jáva na plantáži Jampit. V šálke tejto kávy možno zachytiť silnú chuť a ľahké arómu sliviek - táto kombinácia vytvára šálku vyrovnané a neodolateľné chuti. Indonézia Java Jampit je vhodná na prípravu ako v kávovare, tak v Džezva.

Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte s nami všetky chute sveta.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejší na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepším arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Pre zachovanie maximálnej kvality je naša káva balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilem. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšie čerstvosť - teda doba, ktorá ubehla od praženia na konzumáciu. Dobu praženie nájdete na obale.