Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Káva - Guatemala Tres Maria SHG 100 g

Káva - Guatemala Tres Maria SHG 100 g

100% ARABICA Tres Maria sú zrnká kávy, ktorá espresse dodajú jemný nádych tropického ovocia. Táto zaujímavá chuť je doladená chuťou čokolády. Vyznačuje sa vynikajúcim telom, intenzívnou vôňou kvetov a pomarančových pukov - aj to robí z tejto gurmánske kávy ká ...

Ďalšie informácie >

3.08 €
2.90 €

2.90 €, zľava 6%, ušetríte 0.18 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS570


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Káva - Guatemala Tres Maria SHG 1000 g

skladom 4 kusy

20.79 €
19.54
Káva - Guatemala Tres Maria SHG 250 g

skladom 5+ kusov

5.79 €
5.44


 
2.90

100% ARABICA


Tres Maria sú zrnká kávy, ktorá espresse dodajú jemný nádych tropického ovocia . Táto zaujímavá chuť je doladená chuťou čokolády . Vyznačuje sa vynikajúcim telom, intenzívnou vôňou kvetov a pomarančových pukov - aj to robí z tejto gurmánske kávy kávu nevšedný a pripravuje vám ten pravý pôžitok. Kávu Guatemala Tres Maria odporúčame piť so zavretými očami - priblíži vás tak blízko ku stredoamerickým plantážam, ako je to len možné.

Označenie SHG (Strictly High Growing) udáva, že ide o kávu pestovanú v nadmorskej výške najmenej 1 500 m. Vo všeobecnosti je známe, že čím vyššie je káva pestovaná, tým je kvalitnejší.

Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte s nami všetky chute sveta.

Káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejší na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepším arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.

Pre zachovanie maximálnej kvality je naša káva balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilem. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšie čerstvosť - teda doba, ktorá ubehla od praženia na konzumáciu. Dobu praženie nájdete na obale.