Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Káva - Ethiopia Sidamo 100 g

Káva - Ethiopia Sidamo 100 g

100% ARABICA Ethiopia Sidamo je druh kávy, ktorý radíme medzi najlepšie kávové zrná na celom svete. Má plnú, avšak ľahkú orieškovú chuť, možno zachytiť tóny čokolády alebo vína. Celkový dojem dopĺňa kvetinové aróma. Pre svoje vlastnosti a kvalitu sa Sidamo č ...

2.55 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS461


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Káva - Ethiopia Sidamo 1000 g

skladom 5+ kusov

18.05
Káva - Ethiopia BIO 100 g

skladom 5+ kusov

3.31
Káva - Ethiopia Sidamo 250 g

skladom 5+ kusov

5.09
Káva - Ethiopia BIO 1000 g

skladom 5+ kusov

25.04


 
2.55

100% ARABICA

Ethiopia Sidamo je druh kávy, ktorý radíme medzi najlepšie kávové zrná na celom svete . Má plnú, avšak ľahkú orieškovú chuť , možno zachytiť tónmi čokolády alebo vína . Celkový dojem dopĺňa kvetinové aróma . Pre svoje vlastnosti a kvalitu sa Sidamo často pridáva do lacnejších káv pre vylepšovanie chuti. Salvia Paradise® prináša však túto kávu výhradne v jej pôvodnej čistej podobe. Ethiopia Sidamo robí z obyčajného šálky kávy neobyčajný zážitok.


Urobte si čas na čerstvú kávu a spoznajte s nami všetky chute sveta.

káva odrody arabica je oproti robuste o poznanie náročnejší na pestovanie, podnebie i starostlivosť. Vyznačuje sa lepším arómou a chuťou. Zaujímavosťou je, že oproti robuste obsahuje arabica menšie množstvo kofeínu.


Pre zachovanie maximálnej kvality je naša káva balená vo vzduchotesnom, opakovane uzatvárateľnom obale s aromaventilem. Pre kvalitu kávy je najpodstatnejšie čerstvosť - teda doba, ktorá ubehla od praženia na konzumáciu. Dobu praženie nájdete na obale.